Vaše tělo je dokonalé, dovolte mu být dokonalým

Kdybychom se dotázali deseti lidí, co pro ně znamená jóga, pravděpodobně bychom slyšeli deset různých odpovědí. My jógu vnímáme především jako filozofii, která, pokud je žita, představuje neocenitelnou oporu v náročných časech a dopřává vidět krásu v (ne)obyčejnosti života. Jóga nás učí sebelásce, lásce k vlastnímu tělu, vede nás k sebepoznávání.


V naší kultuře je jóga vnímána především jako soubor fyzického cvičení. Avšak, jak bylo zmíněno výše, nedílnou součástí cesty jógy je láska k fyzickému tělu. Na základě několikaletých zkušeností jsme dospěli do bodu, kdy nám dává smysl praktikovat nejen jógu, ale jakékoli cvičení, s láskou a respektem k možnostem a hranicím svého těla. Jógou vnímáme jakoukoli fyzickou a mentální činnost praktikovanou s láskyplným ohledem k tělu studenta, zahrnující pozornost k tomu, co právě děláme a umožňující volné plynutí dechu. Možná by bylo mnoho z vás překvapeno, jak vaše tělo reaguje, když mu dáte prostor, čas a především ohleduplnost. Toto je filozofie, která je společná jógovým lektorům, fyzioterapeutům, terapeutům a dalším, se kterými jsme spojili naší vizi, a s radostí Vám nabízíme online lekce nejrůznějšího formátu. 


Nyní již víte, jak na jógu a další cvičení nahlížíme. Díky online lekcím můžete zároveň nahlédnout i do našich domovů. Většina lektorů praktikuje naše online lekce z klidu a pohodlí svého domova. Má to totiž velké kouzlo. Po ukončení lekce můžete, stejně tak jako naši lektoři, lekci nechat pomalu doznít. Nemusíte totiž nikam spěchat. Ani do šatny, ani na tramvaj. Můžete si zkrátka dát šálek čaje a jen tak být. 


Vážíme si toho, že jste přišli na náš web a těšíme se, že se setkáme u nějaké z našich online lekcí nebo kurzů.

Co nabízíme

  • Online lekce

    Jste-li typ, který upřednostňuje lekce on-line v přímém přenosu, tedy na druhé straně vede váš oblíbený lektor cvičení “naživo”, pak si na tomto místě můžete vámi vybranou lekci zarezervovat.

  • Lekce ze záznamu

    Pokud jste časově vytížení a není ve Vašich možnostech zvládnout on-line lekce “na živo”, můžete si vybrat z níže uvedených lekcí, které je možné sledovat ze záznamu.

  • Kurzy

    Výuka formou kurzů je možností pro každého, kdo si přeje se na své cestě posouvat krok za krokem. Každému účastníkovi kurzu budou dle metodiky lektora poskytnuty materiály pro domácí praxi.