FAQ

 • Co jsou online lekce?

  Online lekce jsou lekce, během kterých lektor vede cvičení online "naživo". Jedná se o přímý přenos, tedy lekce nelze dodatečně stáhnout. Výhodou online lekcí je, že je lektor na lekci přítomen, přestože na druhé straně online přenosu, a studenti se mohou po lekci na cokoli dotázat, upřesnit si, v urgentním případě mohou kontaktovat lektora ze svého domova během průběhu cvičení.

 • Co jsou lekce ze záznamu?

  Lekce ze záznamu přestavují předem nahraná videa. Narozdíl od online lekcí je možno se k lekcím ze záznamu kdykoli vrátit, zacvičit si lekci na etapy atp.

 • Co jsou kurzy?

  Kurzy představují ucelený koncept lekcí vedoucí od základu konkrétního tématu k vyšším úrovním. Každý lektor má vlastní způsob výuky, proto jsou kurzy nabízeny v několika variantách např. přímý přenos (způsob online lekcí), předem nahraný (způsob lekcí ze záznamu), kombinace prvních dvou bodů. Více informací o konkrétním kurzu naleznete v popisku daného kurzu.

 • Co jsou lekce naživo?

  Naši lektoři jsou všestranní, proto kromě online lekcí a kurzů vedou lekce také naživo, ať už v parku nebo v pronajatém prostoru. Proto je možné si s našimi lektory zacvičit osobně, rezervaci lekcí nabízíme na našich stránkáh.

 • Jak lze uhradit lekce naživo?

  Lekce naživo lze najít, vybrat a uhradit v sekci LEKCE NAŽIVO.

 • Je možné sledovat online lekci, která již proběhla?

  Již uskutečněné lekce nelze sledovat zpětně. Lekce se nenahrávají a nearchivují, proto se k nim zpětně není možné dostat. Lekce, které již proběhly, naleznete na našich stránkách, ovšem uchováváme je pouze z důvodu zpětného přehledu.

 • co dělat v případě, že se nemůžete přihlásit?

  V případě potíží s přihlášením nás, prosíme, kontaktujte na info@oys.cz nebo na tel. 773 929 252

 • Kolik osob se může lekce zúčastnit?

  Lekce se může zúčastnit maximálně 10 osob.

 • Co potřebuji ke cvičení?

  Ke cvičení lekcí je vhodné mít podložku na jógu (jógamatka), pomůcky, které lze běžně využívat ve studiích, je možné nahradit čímkoli, co doma naleznete. Samozřejmě pomůcky na cvičení určené jsou v určitých případech vhodnější, pokud ovšem nechcete či z nějakého důvodu nemůžete pomůcky zakoupit, je možné využít fantazii. Jógové bloky (cihličky) lze nahradit pár knihami stejného rozměru, jógový popruh lze nahradit pevnějším šátkem. Dále je vhodné mít po ruce jednu či více dek a polštáře.

 • Jak se ujistím, že je pro mne lekce vhodná

  Naši lektoři s Vámi rádi předem proberou Vaše otázky, poradí Vám, zda je cvičení vhodné v rámci Vašeho zdravotního stavu. Vše probíhá písemnou formou, aby měl v případě zdravotních obtíží také lektor potvrzeno, že byl o případných zdravotních komplikacích informován.